Çin
Şişman Harekât Timi Full HD izle (2019)
İncele
Şişman Harekât Timi Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede şişman görüntülerine rağmen ajanlığa soyunmuş, iki karakterin başlarından geçenler konu edilecektir. Karakterler, Japon mafyasının en acımasız kişilerine karşı savaş açmak zorunda kalacaklar. Normalde Japonya’da sıradan bir hayata sahip olan karakterlerden birisi, kilo probleminin doğurduğu sonuçlar ile mücadele etmektedir. En büyük hayali ajan olmak olsa da kilosu yüzünden, hayallerinin peşinden koşamamıştır. Zayıflamak uğruna giriştiği spor ve diyet süreçleri de beklentisini karşılayamamıştır. İçten içe aksiyonla yanıp tutuşsa da hayat şartları onu oyunun dışına itmiştir. Şişman Harekat Timi Obezite etkilerinden kurtulmaya çalışan karakter, artık hayatın gerçeğiyle daha fazla yüzleşmek zorunda kalmış ve hayallerini de buna orantılı olarak noktalamıştır. Japonya’da bulunan hastanelerden birisine güvenlik görevlisi unvanıyla girmiştir. Rutin olarak, hastanenin daha güvenli olmasını amaçlamaktadır. Sıradan bir günde, hastalardan birisinin kendi cüssesine sahip olup, ajan olduğunu söylemesi, yeniden hayallerine uzanmasına yol açacaktır. Çünkü bu bilgi, batan hayaline yepyeni bir umut olarak doğmuştur. Hayata bakış açısı değişen karakter, tanıştığı ajanın teklifiyle kendisini casusların dünyasında bulacaktır. Hastanedeki güvenlik işinden istifa etmek durumunda kalan karakter, elinden gelenin en iyisini yaparak ajanlık konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmaya çalışacaktır. Bu durum kendisini farklı bir boyuta eriştirecektir. Artık tam bir ajan gibi yaşamasının gerekliliğinin bilincinde olacak ve karşısına çıkabilecek türden her türlü engeli aşmaktan sorumlu tutulacaktır. Bu durum fazla kolay olmayacaktır.
 • 109dk
 • 938
 • 0
Reset Türkçe Dublaj izle
İncele
Reset Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Xia Tian, sıradan bir anneye göre farklı bir yaşama sahiptir. Kendisi, sürekli bilimsel konularla haşır neşir olmak zorunda kalan bir bilim kadınıdır. Paralel evreni bükmesine fırsat tanıyacak bir makine üretmek, uzun zamandır başını ağrıtan bir çalışma olmuştur. Ancak, en sonunda cihazı üretmeyi başaracaktır. Fakat, canlılar için henüz hazır değildir. Reset Xia Tian ve oğlunun merkezinde gelişen olayları aktaracaktır. Oğlunu ihmal etmek zorunda kalan karakter, gece yarısı ofisten gerçekleştirdiği sohbetle kendisini ne zaman geleceği yönünde bilgilendirmektedir. Rutin görüntülü sohbetlerinden birisinde geç geleceği haber etmeye çalıştığı sırada, oğlu gözünün önünde kaçırılacak ve kendisine ulaşmak için ciddi ve tehlikeli bir kalkışmaya yeltenecektir.
 • IMDb 5.3
 • 956
 • 0
Shanghai Fortress Full HD izle
İncele
Shanghai Fortress Full HD izle
Türkçe Altyazı
Film 2035 yılında Shangai da geçmektedir Şangay halkı kendilerini kim olduğu belirsiz karanlık dünyadan gelen güçlere karşı savunur. Şangay kalesi Filmini özeti ise şu şekildedir. Dünyadaki diğer ülkelerin saldırısından korunmak amacı İle kurulan UNDC isimli bir ekibe yeni katılan 4 üye birbirleri ile sıkı dostluk ilişkileri kurmaktadır bu üyelerden Yang Jiang UNDC başkanı Lan Lin'e aşık olur fakat bunu ona söylemesi mümkün değildir. Ekip UNDC çatısı altında ülkeyi istiladan savunuyor. Her geçen gün teknolojilerini geliştiren ve güçlenen bu yabancı güçlere karşı olağan üstü kahramanlıklar sergileyen ekip bu uğurda aşklarını ve özel hayatlarını bir kenara atıyor. Görevleri Şangay ve dünyayı korumak olan ekip olağan üstü maceralar yaşıyor.
 • IMDb 3.3
 • 580
 • 0
Kediler Full HD izle (2019)
İncele
Kediler Full HD izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede Blanket isimli bir kedinin, çıktığı serüven üzerinde durulacaktır. Blanket, kısa süre önce kafasını efsanevi kedi cennetine takmıştır. Orayı bulmak adına oğlu, yollara koyulmuştur. Ancak kendisinden bir daha haber alınamamıştır. Blanket oğlu için endişelenecek ve bir şeyler yapması gerektiğine kanaat getirecektir. Kediler Blanket’in oğlunun peşinden, kedi cennetine doğru çıkacağı yolculuk esnasında başına gelenler üzerinde şekillenecektir. Blanket, geçmişte oğlu Cloak ile birlikte sakin bir yaşam sürdürmektedir. Şehrin en yüksek katlı dairelerinden birisinde barınmaktadırlar. Cloak’ın hayatı sadece barındıkları evden ibarettir. Dış dünyadaki yaşamı fazla miktarda merak etmektedir. Diğer taraftan da mevcut yaşamının tekdüze olmasından sıkılmaya başlayacaktır. Babasını ne olursa olsun hiçbir zaman dışarıya çıkmaya ikna edememiştir. Cloak, babası Blanket’in bu tavrına aşırı kızacaktır. Evi büyük bir hışımla terk edecektir. Çünkü artık dayanacak durumu kalmamıştır. Efsanevi kedi cennetine ulaşarak, daha refah bir yaşam sürdürmek isteyecektir. Bunun içinde ilk olarak evden kaçmayı başarması gerekmiştir. Blanket, oğlu Cloak’ın merakından çatlamak üzeredir. Bir seviye sonra içi rahat etmeyecek ve kendisi de göz kulak olmak adına peşinden gitmeye karar verecektir. Blanket, geçmişte son derece kötü olaylara maruz kalmıştır. Bu nedenle de dış dünya gözünü korkutmuştur. Zorlu yolculuğunda bir Amerikan Papağanı, kendisine yetenekleriyle destek olmaya çalışacaktır. İkili yolculukları süresince farklı türden durumlarla karşı karşıya kalacaklar ve ne yapacaklarını bilemeyecektirler.
 • 334
 • 0
Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)
İncele
Elveda Oğlum Tek Parça izle (2019)
Türkçe Dublaj
Hikâyede Çin’e ve yaşayan insanlarına mercek tutulacaktır. 1980’li yıllarda hayatlarını sürdüren iki farklı ailenin, tarihsel ilerlemeye karşı yaşadıkları durumları ele alacaktır. 1980 yılında Çin ekonomisi tamamen pazar odaklı reformların etkisinde kalmıştır. İnsanlar zorluklarla mücadele etmek zorundadırlar. Hayatta kalmak neredeyse imkansızdır. Yaşanılan savaşlar, insanların kutuplaşmasına yol açmıştır. Diğer taraftan yönetimlerin baskısı, halkın nabzını iyice yükseltmiştir. Halk tarafından geleceğe büyük bir umutsuzlukla bakılmaya başlanacaktır. Bir anda yaşanılacak olan ekonomik reformlar, Çinli insanların yeniden kalkınmalarının fitilini ateşleyecektir. Elveda Oğlum Çin Halk Cumhuriyeti’nde yaşayan insanların, 1980’li yıllar sonrasında sosyal ve ekonomik yaşamlarındaki değişimleri ortaya çıkaracaktır. 40 yılı aşkın bir süredir, reformun etkileri gelişerek, eski sefaletin yitirilmesini sağlamıştır. Ancak bu bile hükümetin, insanlar üzerinden kontrolü çekmesine bir etkide bulunmamıştır. Çin’de hayatlarını sürdüren karakterler sosyal ve ekonomik yönden yaşadıkları değişime, ayak uydurmak konusunda fazlasıyla zorlanmıştırlar. Çünkü her ailenin değer yargıları ve olanakları, değişime paralel olarak etkilenmiştir. Kendilerini zorlayan kısımlar üzerinde daha fazla durulacaktır. Çünkü, kimileri evlatlarını bile kaybedebilme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Sefalet zamanlarında büyüyen çocuklar ile refah zamanlarda büyüyen çocuklar, iki ayrı dünyaya aittirler. Hepsinin değer yargıları birbirlerinden farklıdır. Sosyal ve ekonomik büyüme, bir halkın yaşamını altüst edebildiği gibi daha üst düzey seviyelere de çıkarabilmektedir. Çin Halk Cumhuriyeti, gücünü kolay yoldan değil zorluklar içinde kazanmıştır.
 • 180dk
 • 518
 • 0
Mr. Six (Lao pao er) Türkçe Altyazılı izle
İncele
Mr. Six (Lao pao er) Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Hikayemizin kahramanı Mr. Six’tir. Bu karakter, gençlik zamanlarında Pekin’in altını üstüne getirmiş bir sokak holiganıdır. Fakat şimdilerde eskiye nazaran daha sakin kalmak zorundadır. Çünkü 30 sene sonrasında aynı davranışları göstermesi imkansızdır. Fakat kısa sürede büyük bir isim yapmayı başarabilmiştir. Kalp hastası olması, yerinde duramayan karakterin elini kolunu bağlamıştır. Mr. Six (Lao pao er) Karakterin, eski günlerine yeniden dönmesi üzerinde duracaktır. Hareket her ne kadar kalbi için tehlike arz etse de bazı konularda büyük fedakarlıklar yapmaktan korkmayacaktır. Çünkü oğlu, zengin züppelerden oluşan bir çete tarafından kaçırılacaktır. Haberi edinir edinmez, eski bağlantılarıyla iletişime geçecek ve oğlunu kötü niyetli kişilerden kurtarmaya çalışacaktır.
 • 134dk
 • IMDb 7.2
 • 584
 • 0
Extraordinary Mission Full HD izle
İncele
Extraordinary Mission Full HD izle
Türkçe Altyazı
Hikayemizde bir güvenlik görevlisinin, kariyeri ve yaşamına ait detaylar işlenecek. Azimli bir kişiliğe sahip olan Leo adındaki karakter, hayatını güvenlik görevlisi olarak kazanmaktadır. Günlerden bir gün uyuşturucu tacirlerinin hedefinde bulunacak ve beklenmedik bir şekilde kaçırılacaktır. Vücuduna uyuşturucu tacirleri tarafından uyarıcı madde enjekte edilecektir. Artık kendisinin de bağımlı olmasına ramak kalmıştır. Fakat Leo iradesi sayesinde karşı koymayı zor da olsa başaracaktır. Extraordinary Mission Leo’nun, maruz kaldığı durumdan sonrasında yaşanılanları aktaracaktır. Yıllar öncesinden başına gelenlerin intikamı alınmaya çalışılacaktır. Fakat biraz daha sabretmeye çalışacaktır. Azmi sayesinde polis olmayı başaran Leo, tacirlerle savaşabilmek için güçlü bir ekip kuracaktır. Ardından yıllar öncesindeki olayların meydan okumasını gerçekleştirecektir.
 • 117dk
 • IMDb 6.2
 • 782
 • 0
Oyun Değiştirici – The Game Changer Full HD izle
İncele
Oyun Değiştirici – The Game Changer Full HD izle
Türkçe Altyazı
Hikayemizde 1930’lu yıllarda hâkim olan atmosfer yansıtılmaya çalışılacaktır. Çin sokakları, bütünüyle kaos etkisi altında kalmıştır. Ülkede varlığını ispatlamak isteyen bütün çeteler, isim yapmak adına suç kargaşasını ortaya çıkaracaktırlar. Üstelik bir yandan da kendi aralarında savaşacaktırlar. Adalet bekçileri ve çeteler arasındaki gerilim, bir türlü sona ermemiştir. Oyun Değiştirici – The Game Changer Çin sokaklarında, tanık olunan durumlar aktarılmaya çalışılacaktır. Güvenlik güçleri, yüksek tedbir altında Çin sokaklarına daha planlı bir operasyon düzenleyecektir. Fakat şiddet eğilimi uygulamaktan çok çeteler arasında arabuluculuk görevini üstlenecektir. Bu hamle çeteleri sakinleştirmek yerine aralarındaki husumeti daha fazla arttıracaktır. Çatışmaların şiddetlenmesi, en çok da güvenlik güçlerini ortada bırakacaktır.
 • IMDb 5.6
 • 1.040
 • 0
Dünyanın Sonuna Kadar – Till the End of the World Filmi izle
İncele
Dünyanın Sonuna Kadar – Till the End of the World Filmi izle
Türkçe Altyazı
Hikayemiz bir uçaktan düşen iki karakterin, tanık olacakları durumları yansıtacaktır. İki Çin asıllı karakter, yolculuklarını beklenmedik sorunlardan dolayı sonlandırmak zorunda kalmışlardır. Uçaklarında ortaya çıkan arıza, telafisi olmayan sonuçlar doğurarak düşüşe geçecektir. Üstelik, ıssız adaya düşmeleri sonucunda kaderlerine teslim olmak zorundadırlar. Dünyanın Sonuna Kadar (Till the End of the World) ıssız adada ölüm kalım mücadelesi verecek iki Çinlinin başından geçenleri ele alacaktır. İki karakter, normal şartlarda birbirleriyle tanışmamaktadır. Dünyanın en soğuk yerlerinden birisine düşmeleri sonucunda, tanışmak zorunda kalmıştırlar. İş birliği yaparak hayatta kalmaya çalışacaklar. Hızlı düşünmelerinin gerekli olduğu bölgede, geç kalmaları durumunda donmaları kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle de birbirlerine uyum sağlamak zorundadırlar.
 • 117dk
 • IMDb 7.1
 • 1.365
 • 0
Triple Threat – Üçlü Tehdit Türkçe Altyazılı izle
İncele
Triple Threat – Üçlü Tehdit Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Xian adındaki karakter, Çin’in en saygın milyarderlerinden birinin kızıdır. Hayatının tek amacı olarak, Maha Jaya isimli bölgeyi suç dünyasından arındırmayı hedefleyecektir. Şehirde yaşayan sakinler son derece tedirgindir. Xian, onların güven duyması ve iyi bir eğitim sayesinde donanımlı bireyle haline dönüşmelerine yardımcı olacaktır. Üçlü Tehdit - Triple Threat Xian adında bir varlıklı yardımseverin, maruz kalacağı durumları ele alacaktır. Karakter, bütün bu faaliyetleriyle birlikte kartelin işlerine de çomak sokmuş olacaktır. Bu durum kartel tarafından tahammül edilemeyecek bir seviyeye ulaşınca da Xian’ın amaçlarını sabote edebilmek için harekete geçecektirler. Üstelik Xian’ın kellesini getirene karşılık büyük bir ödül koymaları, işleri tamamen kontrolden çıkaracaktır.
 • IMDb 5.5
 • 1.600
 • 1
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. ( If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.) İletişim: [email protected]
bahis siteleri | bahis siteleri | deneme bonusu veren siteler | bahis siteleri | tipobet | bedava bonus | süperbahis | deneme bonusu veren siteler | bahis siteleri | çevrimsiz bonus | casino siteleri | deneme bonusu