Spor
Heimebane
İncele
Heimebane
Heimebane, Norveç birinci ligine kısa süre önce çıkan futbol takımının başarıdan başarıya koştuğu sezon hikayesini anlatmaktadır. Takım, motivasyonlarının en yüksek olduğu zamanlardan birinde başlarında bulunan teknik direktörü kaybedecektir. Bu kaybın ardından eski günlerini mumla arayacakları, zor zamanlar geçirmek zorunda kalacaklar. Boşta kalan teknik direktörlük koltuğuna ise Helena Mikkelsen oturacaktır. Bir kadının teknik direktör olması futbol dünyasının gündemine bomba gibi düşecektir. Helena, kadınların gücünü gösterebilmek adına güzel bir fırsat elde etmiştir ve boşa harcamaya niyeti yoktur. Erkek egemenliğinin kabul edildiği bir spor olan futbolda, bir kadın olarak başarıya ulaşması da kolay olmayacaktır. Hem medyanın göndermelerine hem de futbolcularının davranışlarına güçlü kalması gerecektir.
 • 2018
 • 50
 • 440
 • 0
Kyaputen Tsubasa
İncele
Kyaputen Tsubasa
Çoğumuzun çocukluk kahramanı 2018 versiyonuyla yeniden karşımızda. Eskiden severek izlediğimiz süper golcü Kaptan Tsubasa yeni anime serisi ile karşımızda.. Kaptan Tsubasa (Captain Tsubasa), düşünceleri ve hayalleri tamamen futbol sevgisi üzerinde dönen bir ilkokul öğrencisinin tutkulu hikayesidir. 11 yaşındaki Tsubasa Oozora çok genç yaşta futbol oynamaya başladı ve çoğunlukla arkadaşları için bir eğlence sporu iken onun için hayatının anlamı haline geldi.
 • 2018
 • 22
 • IMDb 9.4
 • 422
 • 0
GLOW
İncele
GLOW
80'lerin kısa süreli ama çok sevilen şov programından ilham alınarak hazırlanan GLOW, 1980'li yıllarda Los Angeles'ta yaşayan ve yükselmek için çabalayan işsiz bir aktris olan Ruth Wilder'ın (Alison Brie) kadın güreşçilerin parlak ve spandexli dünyasına dalarak bir star olma yolunda son bir şans yakalamasını anlatıyor. Hollywood'da yer bulamamış 12 diğer kadının yanı sıra, Ruth'un rakipleri arasında eski bir dizi oyuncusu olan ve bebek sahibi olmak için işi bırakan Debby Eagan (Betty Gilpin) da vardır; çünkü Debby bu yeni hayatın hayal ettiği kadar mükemmel olmadığını fark edip sektöre geri dönmüştür. Tüm bunların merkezinde, düşük bütçeli filmlerin bitip tükenmiş yönetmeni Sam Sylvia (Marc Maron) yer almaktadır. Sam'in yeni görevi, bu 14 kadına güreşin yıldızı olma yolunda önderlik etmektir. GLOW'un baş yapımcılığını Liz Flahive (Homeland, Nurse Jackie), Carly Mensch (Orange is the New Black, Nurse Jackie), Jenji Kohan (Orange is the New Black, Weeds) ve Tara Herrmann (Orange is the New Black) yapıyor.
 • 2017
 • 35
 • IMDb 7.7
 • 479
 • 0
Grand Prix Driver
İncele
Grand Prix Driver
Hikâyede Grand Prix sürücülerine mercek tutacak ve McLaren’in iç cephesel çalışmaları konu edilecektir. Formula 1 dünyası, bilinenin aksine daha gizemlidir. Stoffel Vandoorne isimli çaylak şoför, F1’in ilk sezonunda bile iki şampiyonluğu omuzlayan Fernando Alonso ile beraber McLaren-Honda takımında başlayacaktır. Stoffel, yarışa ilk sıradan katılım sağlayacaktır. Yeni aracını ve motorunu sürüş simülatöründe test etmek isteyecektir. Aracın şasisinin muazzam olduğunu kendi gözleriyle görecektir. McLaren- Honda takımında 2017 sezonu için Stoffel Vandoorne ile Fernando Alonso tüm hazırlıklarını sürdürmekteler. Stoffel kanadında, yorucu bir fitness programı ve diyet uygulanmaktadır. Dayanıklılık eğitimi sağlanarak, yoğunlaşması amaçlanmaktadır. İngiltere menşeili 700’e yakın mühendis, mekanikçi ve tasarımcı Alonso ile Stoffel için yepyeni araç yapmak adına yarışmaktadırlar. Araç yapısının son parçası olarak Honda motoru kullanılmasına karar verilecektir. İşler plandan daha başka doğrultuda ilerleyecektir. Grand Prix Driver Grand Prix sezonunda McLaren-Honda ile formula1 pilotlarının hazırlık sürecine ışık tutacaktır. Sarsıntılarının sonuçları fabrikalarının geneline kadar hissedilecektir. Araç yapım ekibi tarafından iki test adına iki araç hazırlamak, süre konusunda sıkıntılar çıkaracaktır. Dünya çapında medyanın ilgi odağı olan aracın, açılış gününe yetişmesi gerekecektir. Otomobilin tasarımı konusundaki sırlar, gizlilikle korunacaktır. McLaren ile Honda ekibinin ortaya ne çıkaracakları büyük bir merak konusu olacaktır. Klasman gününde, çılgın bir yönetim biçimi sergilenecektir. Sürücüler, davetliler ve basın yakından takip edecektir. Stoffel ile Fernando’da sahneye çıkmalarının öncesinde yeni otomobillerinin tasarımı ve hızı konusunda büyük bir meraka sahip olacaklar. Yarış pistinin aşağı kısmında, mühendisler tarafından tasarımı bitirilen araç, Barselona’ya ilk testler için hazırlanacak. Formula1 Sezonunun resmi tarihle başlamasından önce Barselona’da araç iki haftalık testlere tabi tutulacaktır. Görev kontrol ekibi tarafından araç ve sürücüler yakından takip edilecektir. Performanslarına da gereken takviyeler yapılacaktır. İlk test günü Fernando Alonso için çileli bir gün olacaktır. Aracı, yağ kaçırma sorunu yüzünden art arda bozulacak ve motorun değiştirilmesi bir gece sürecektir. Stoffel için sürüş deneyimi ise daha zorlu olacaktır. Çünkü çaylak şoför aracı kontrol etmekte bir hayli zorlanacak ve motor kaynaklı problemler kendisinin de dikkatinden kaçmayacak.
 • 2018
 • 26
 • IMDb 7.7
 • 371
 • 0
Brockmire
İncele
Brockmire
Hikâyenin temelinde Beysbol ve Amerika’daki yeri konu edilecektir. Dünyada yaygın bir spor olduğu gözlemlenmese de ABD’deki bilinirliği ve saygınlığı üst noktalardadır. Jim Brockmire isimli karakter, beysbol maçlarını sunan bir spikerdir. Kendisini meslektaşlarından ayıran en büyük özelliği de özgün ve eğlenceli bir anlatım türüne sahip olmasıdır. Canlı olarak sunduğu maçlardan birisinde, bütün kariyerini altüst edecek bir skandala yol açacaktır. Bunu tetikleyen olay ise eşinin kendisini aldatmasıdır. Duygusal travması, maç sunduğu vakit de devam ettiğinde, krize girmekten kurtulamayacaktır. Brockmire Jim Brockmire isimli bir spikerin, yaşamı üzerinde ilerleyecektir. Milyonların sesini büyük bir dikkatle dinlediği vakit, ağzından müstehcen söylemlerin çıkmasını engelleyememiştir. Bu durum, herkes tarafından büyük bir şok yaşanmasına yol açmıştır. Canlı yayın, iş işten geçse de kesilecektir. 10 sene sonra Jim için yepyeni bir imkân doğmuştur. Kendisi Morristown isimli ufak bir kasabaya gelmiştir. Bu kasabanın beysbol takımının sahibi Jules James ile bağlantı kuracaktır. Kasabada sunuculuk görevi kendisine verilecektir. Fakat, huylarından bir türlü vazgeçememiştir. Kariyerindeki enteresan imajını kaldığı yerden devam ettirecektir. Jim, ne kadar yeni yaşamına alışmaya çalışıp, yeni bir sayfa açmak istese de Lucy’nin kendisini aldatmasının etkisinden kurtulamamıştır. Bu nedenle de çareyi alkolde aramaya başlamıştır. Jule, beysbol takımıyla birlikte sıkı bir ilerleyiş göstermektedir. Jim’e iş vermesinde, maçların atmosferini biraz daha arttırarak, oyuncularını motive etme amacı gütmektedir. Fakat, Jim’in sergilemiş olduğu tuhaf hareketler her seferinde kararının sorgulanmasına yol açacaktır. Charles, Jim’e yeni kariyerinde yardımcılık görevini yürütecektir. Kendisi vine isimli yayın platformunda fenomendir. Hatırı sayılır bir takipçi kitlesine hitap etmektedir. Öte yandan kasabanın en çok takip edilen Twitter kullanıcısı da kendisidir. Sosyal medyadaki ünü de dahil olmak üzere birçok yeteneğini, Jim için seferber edecektir. Öte yandan Jim’in tuhaf hareketlerinden kendisi de etkilenecektir. Yaşadığı travmalardan kurtarabilmek için elinden geleni yapacaktır. Jim, bu seferki işinin kendisinin son şansı olduğunun farkındadır. Her ne kadar dikkat etmeye çalışsa da aksilikler de yaşanmayacak değildir. Ancak, artık işine odaklanması gerektiğinin farkına varmıştır.
 • 2017
 • 23
 • IMDb 7
 • 438
 • 0
Blue Mountain State
İncele
Blue Mountain State
Hikâyede futbolun, sıradan insanların bile hayatını nasıl değiştirdiği üzerinde durulacaktır. Diğer taraftan futbol dünyasında çömezlik, antrenmanlar, sakatlıklar, partiler, kızlar ve eziyetler gibi her türlü unsurlar konu olarak işlenecektir. Dört arkadaş etrafında, gelişen olaylar aktarılacaktır. Karakterler, bir süre önce futbol yetenekleri sayesinde, üniversitelerden birisinde burslu eğitim hakkı kazanmıştırlar. Bu durum kaderlerinin, başlı başına değişmesine yol açacaktır. Maddi durumları, üniversitedeki diğer öğrencilere göre fazla düşüktür. Bu nedenle de varlıklı öğrenciler tarafından, kendilerine çömezler olarak bakılacaktır. Karakterler, çömezlikle giriş yaptıkları üniversitelerinde kısa sürede en popüler isimler olabilmeyi dahi başaracaktırlar. Üniversitenin futbol takım kaptanı, dört karakterin yeteneklerini sınayacağı testlere başlayacaktır. Diğer taraftan karakterlerin, çekici popon kızlarla sevgili olmaları popülerliklerini daha üst noktalara çıkaracaktır. Fakat, üniversite hayatlarını olumsuz yönde etkilememek adına kızlarla birlikte değişik ortamlara adaptasyon sağlamaları gerekecektir. Aksi bir durumda, bütün hayalleri ve kaderleri başka yöne doğru gidebilecektir. Alex Moran isimli karakter, üniversite eğitimi adına Blue Mountain State’de bulunmaktadır. Kendi mevkiinde son derece başarılı bir futbol oyuncusudur. Okulda burslu eğitim alması, bir nebzede olsa kendisini kötü hissetmesine yol açmıştır. Ancak okullarının futbol takımında forma giymesinin, bütün olanaklarını sonuna kadar kullanacaktır. Diğer taraftan da yedek kalmaya bir son vermesi gerekecektir. Başlarda daha rahat kalmak için yedekliği tercih eden karakter, bir süre sonra içindeki cevheri salmaya karar verecektir. Sammy Cacciatore, Alex Morgan isimli karakterin en samimi arkadaşıdır. Üniversitede birçok konuda güçlerini birleştirecektirler. Thad Castle, Blue State Mountain takımında takım kaptanlığı görevini üstlenmiştir. Bu nedenle de özgüveni ve karizması son derece yüksektir. Fakat akli yönden başarılı olduğu söylenemeyecektir. Takımı koordine etmek ve sözünü dinletmek konusunda fazlasıyla zorlanacaktır. Marty Daniels, takımın herkesten daha istekli koçudur. Kendi geçmişi çok parlaktır. Ayrıca geçkin yaşına rağmen, enerjisi ve çılgınlığı asla dinmemiştir. Blue Mountain State Bir üniversite futbol takımında, kulislerde ve sahalarda ortaya çıkan durumlardan bahsedilecektir. Karakterler gençliklerinin cesaretiyle, hayata daha toz pembe bakacaklarken, geleceklerini de tehlikeye atmamaya çalışacaktırlar. İkisi arasını bulmak son derece zorlu olacaktır.
 • 2010
 • 22
 • IMDb 7.1
 • 502
 • 0
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
İncele
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandırmaktadır. O, eski bir halterci olan babasından gücünü almış, doğal bir güce sahip 20’lilerindeki genç bir bayandır. O, bir üniversitende beden eğitimi bölümünde 2. sınıftadır. Onun karakteri; arkadaş canlısı, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur.Weightlifting Fairy BOLUMLERİWeightlifting Fairy drama türünde bir kore dizi olarak karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Nam Joo-Hyuk ve Lee Sung-Kyung’un paylaştığı dizi şimdiden oldukça fazla kitleye hitap etmeye ve büyük bir izleyici kitlesi oluşturmaya başladı bile. Oldukça eğlenceli var marjinal bir yapıya sahip bir dizi, hem kız gruplarının eğlencesini hem de sorun yaşayan erkeklerin ruh halini anlatıyor. Ağırlık olarak duygusal temada işlense dizi bir romantik komedi dizisi ve bir çok alanda sizi güldürüyor. İkilinin birbirinden habersiz yaşamaya devam ederken bir anda tekrardan bir araya gelip yaşadıkları aşkı görmek isteyenler için tavsiye edeceğimiz bir yapım.WEİGHTLİFTİNG FAİRY İZLEJeong Joon-Hyung ve Kim Bok-Joo bölümlerindeki en iyi iki sporcular. Jeong yüzme alanında okulun en iyisi, Kim ise halter dalında okulun en iyisi. İkilide küçüklerinden beri en iyi oldukları sporu yapmaktalar ancak dizi Jeong’un çocukluğunda annesi ile ilgili kötü anıları bize gösteriyor. Jeong çocukluğunda yaşadığı travmaları henüz atlatabilmiş değil. Bu ikili çocukken de tanışıyorlar ancak başlarda henüz bunun farkına varmıyorlar. Başlarda ikili eski sınıf arkadaşları olduklarını bilmezler ve Kim Jeong’un diyetisyen olan abisine aşıktır. Ona olan aşkı da Jeong’un ona olan hislerini görmesini engellemektedir. Bu ilişki bu şekilde ilerlerken Jeong bir şekilde Kim’e hislerinden bahseder. Kim başlarda buna karşılık veremez ancak bir süre sonra eski sınıf arkadaşı olduğunu hatırlayınca işler değişmeye başlar.
 • 2016
 • 60
 • IMDb 8.9
 • 568
 • 0
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. ( If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.) İletişim: [email protected]
bahis siteleri | bahis siteleri | deneme bonusu veren siteler | bahis siteleri | tipobet | bedava bonus | süperbahis | deneme bonusu veren siteler | bahis siteleri | çevrimsiz bonus | casino siteleri | deneme bonusu